GunesinbyDKN_logodesign_White

Güneşin Hakkında

Hakkımızda

DKN bünyesinde bulunan Güneşin, son yıllarda önemi daha da artan; yenilenebilir enerji kaynakları arasında en temiz ve en verimli olan güneş enerjisini ve iklimsel faydalarını son kullanıcı olan bizlere, üstlendiği sosyal sorumluluk bilinciyle; sürdürülebilir ve doğru bir şekilde anlatma misyonuyla hayata geçirilmiş bir markadır.

Güneşin olarak uzun yıllardır endüstride kullanılan bu enerji kaynağını evlerimize; her bir çatıya uygulayarak daha yaygın ve bilinir hale getirmeyi amaçlıyoruz. Bu amaçla kendimizi ve güneş enerjisini sizlere daha kolay anlatabilmek, herkes tarafından ulaşılabilir olmak amacıyla hayata geçirmiş olduğumuz Türkiye’nin ilk ve tek sürdürülebilir güneş enerjisi mağazası Güneşin’e hepinizi bekliyoruz.

Güneşini Öğren

Güneş Enerjisi Nedir?

Karbon salınımı yapmayan, doğa dostu ve sonsuz enerji kaynağı olan güneş, tartışmasız geleceğimizin yaşam kaynakları arasında ilk sıradadır.

En kolay anlatımıyla güneş enerjisi, güneşte meydana gelen tepkimeler sonucunda ortaya çıkan ışınımdır. Bu ışınım Fotovoltaik güneş panellerinin üzerinde elektrik akımı oluşturur ve enerji üretir.

Ülkemiz konumu itibariyle güneş enerjisi sistemlerine oldukça elverişlidir.

Neden Güneş Enerjisi?
Güneş Enerjisi Ne İşe Yarar?

Her gün kullanmakta olduğumuz ve ihtiyaç duyduğumuz elektriği kurulumu kolay sistemler aracılığıyla güneşten sağlamamıza yarar. Hem de bunu düşük maliyetli ve doğa dostu bir şekilde gerçekleştirir.

Güneş Enerjisinin Faydaları Nelerdir?

Evlerimize yapacağımız tek seferlik ve düşük maliyetli bir güneş enerjisi sistemi yatırımıyla hem bugün kendi elektriğimizi öngörülemeyen zamlardan etkilenmeden üretebilir hem de doğa dostu bu çözüm sayesinde gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakabiliriz.

Güneş Enerejisi Nerelerde Kullanılır?

Güneşin doğduğu her çatıda kullanılabilir.

Güneşin’i Ücretsiz Keşfet

Güneşin’i Ücretsiz Keşfetmek ve Teklif Almak İçin Tıklayın!