GunesinbyDKN_logodesign_White

Güneşin Nerelere Doğar?

Güneşin Çatıyla Buluşması

Çatı Uygulamaları

Tüm yasal ve teknik süreçleri yöneterek birinci sınıf malzeme ve mühendislikle uygulayacağımız güneş enerji sistemi ile çatınızın her metrekaresini değerlendirip kendi enerji ihtiyacınızı karşılamak ister misiniz?

Bu şekilde doğa dostu ve sonsuz enerjiye kolaylıkla sahip olabilirsiniz.  Deneyimli teknik kadromuzla evinize yapacağımız kısa bir ziyaret sonrasında çatınıza uygun tasarlayacağımız Güneşin keyfini çıkartmaya hızlıca başlayabilirsiniz.

Güneşin Toprakla Buluşması

Arazi Uygulamaları

Enerjiye ihtiyaç duyduğunuz her alanda olduğu gibi, enerjiye ulaşmanın zor olduğu alanlarda da, öz-tüketim kapsamında çatılarınızın yeterli olmadığı durumlarda, tarıma elverişli olmayan arazilerinizin üzerine Güneş Enerji Santrali kurarak Güneşin temiz ve sonsuz enerjisinden faydalanabileceğinizi biliyor muydunuz?

 

Bu şekilde sadece çatılarınıza değil arazilerinize de güneşin doğmasını sağlayabilirsiniz. Projeniz için hazırlayacağımız keşif ve fizibilite çalışmalarıyla sizlere anahtar teslim çözümler sunmaktayız.

Güneşin Suyla Buluşması

Tarımsal Sulama

Jeneratör masraflarından tasarruf ederek arazilerinizi Güneşin enerjisiyle sulamak ister misiniz?

 

Güneş enerjisi sistemleri ile ekinlerinizi sulayarak hem yakıt hem de jeneratör masraflarından tasarruf edebilirsiniz. Güneşin doğmasını istediğiniz tarım arazinizi İster şebekeye entegre olarak gündüz güneş panellerinden, gece ise şebekeden yararlanarak; ister şebekeden bağımsız olarak depoladığınız elektrik enerjisini sulama sisteminiz için dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Güneşin Çatınıza
Nasıl Doğar?

Birkaç adımla Güneşin sonsuz enerjisinin tadını çıkarabilirsiniz.

9 Adımda Güneşin Çatınızda Doğması İçin Yapmanız Gerekenler
1

İlgili dağıtım şirketi tarafından istenen belgeler hazırlanarak başvurunuz yapılır.

2

Başvurunuz 20 gün içerisinde incelenir ve teknik değerlendirmeye alınır.

3

Projeniz uygunsa çağrı mektubu onayınız bildirilir ve tarafınıza gönderilir.

4

Proje onayı için gerekli evraklar hazırlanarak 90 gün içerisinde TEDAŞ’a iletilir.

5

Projeniz onaylandıktan sonra Bağlantı anlaşması başvuru yapılır ve 15 gün içerisinde bağlantı anlaşması imzalanır.

6

Proje kurulum aşamasına başlanır ve geçici kabul işlemleri yapılır.

7

Geçici kabul işlemleriniz onaylandıktan sonra aynı gün Sistem Kullanım Anlaşması için başvurunuz yapılır.

8

Sistem Kullanım Anlaşması 3 gün içinde imzalanır.

9

YEKDEM kapsamında mahsuplaştırma ve ödeme süreçleriniz başlar.

Güneşin tadını daha uzun ve daha verimli çıkartmak ister misiniz?

İşletme & Bakım

7/24 izleme sistemiyle santralinizi anlık olarak takip ederek oluşan arızalara anında müdahale ile üretim kaybını en aza indirgeyebiliriz.

Güneşin alanında deneyimli teknik kadrosu ve ekibiyle santralinizin verimliliğini, sürekliliğini ve performansını en üst düzeyde tutmanız konusunda yanınızda.

Periyodik olarak yapacağımız bakımlar ile santralinizin verimliliğini ve performansını en üst düzeyde tutarak uzun vadede oluşabilecek arızaların önüne geçebiliriz.

Bu sayede ortalama 25 yıl performans ömrü olan güneş enerji santrallerinizin ömrüne ömür katarak yatırımınızdan karlı çıkabilirsiniz.

Güneşin Paketleri

Güneşin olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, son teknoloji ürün ve sistemleri garanti ve kaliteden ödün vermeden sizlere Güneşin farkıyla sunuyoruz.

Farklı güçteki ihtiyaçlarınıza yönelik ana ekipmanlarla hazırlamış olduğumuz paketler aracılığıyla çatınızı güneşle buluşturan çözümlerimizle kendi elektriğinizi üretmeniz mümkün.

3 kW

5 kW

8 kW

10 kW